Главная » События » Запорізькі підприємства запрошують на роботу людей з інвалідністю

Запорізькі підприємства запрошують на роботу людей з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Запорізькому  міському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід. Під час заходу представники ПрАТ «Дніпроспецсталь» запропонували працевлаштування на підприємстві для осіб з інвалідністю, розповіли про умови та оплату праці.

3 грудня в Запорізькому міському центрі зайнятості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулись профконсультаційний захід за участю представників Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, управління соціального захисту населення по Вознесенівському району та ярмарок вакансій за участю керівного складу ПрАТ «Дніпроспецсталь».

Читайте также: Какие убытки понесут суда, следующие через порты Азовского моря

Під час заходу розглядались  питання соціального захисту осіб, які мають інвалідність, надання їм державної підтримки з працевлаштування, професійної реабілітації та навчання, а також медичного обстеження.

Читайте также:Запорожские службы сообщили о ситуации на областных автодорогах

За поточний рік міський центр зайнятості працевлаштував 180 безробітних осіб з інвалідністю (з них 74 жінки), ще близько тисячі осіб – отримали профорієнтаційні послуги, а ще 20 — пройшли професійне навчання за рахунок служби зайнятості.