Главная » Общество » У Запорізькій області завершиться опалювальний сезон
У Запорізькій області завершиться опалювальний сезон
Скоро будемо без тепла

У Запорізькій області завершиться опалювальний сезон

Через потепління на території області опалення відключатимуть.

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко під час онлайн-наради, передає ЗОДА.

Опалювальний сезон в області завершується, середньодобова температура перевищує 8 градусів тепла більше 3 діб на всій території області, тому згідно діючих нормативних документів органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо завершення опалювального сезону, – йдеться у повідомленні.

За цією ж інформацією, ще два дні тому в роботі залишалось  43% котелень, опалювалось  80% житлових будинків, 69% закладів охорони здоров’я та дошкільних закладів освіти та 47% закладів освіти. Зараз їх планують всі відключити від опалення.

Додатково також наголошують, що заборгованість населення за послуги теплопостачання та гарячу воду на сьогодні складає майже 2 мільярди грн.

Як писав раніше Inform.zp.ua, міська влада Запоріжжя ще 12 квітня вирішила продовжити опалювальний сезон на невизначений термін. Дату закінчення теплопостачання узгодять пізніше, в залежності від погодних умов. 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1