Главная » Общество » У Запоріжжі відбудеться загальнонаціональна дискусія щодо розвитку Хортиці
У Запоріжжі відбудеться загальнонаціональна дискусія щодо розвитку Хортиці

У Запоріжжі відбудеться загальнонаціональна дискусія щодо розвитку Хортиці

Зовсім скоро відбудеться перший етап проведення національної дискусії щодо розвитку та майбутнього острова Хортиця. До заходу можуть долучитися всі охочі.

Про це розповів голова Запорізької області сьогодні під час пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону.

Перший етап обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє» вже заплановано цієї п’ятниці, 16 квітня, об 11:00. Зважаючи на карантинні обмеження переважна частина розмови буде тривати онлайн. Долучитися до розмови може будь-хто, лише потрібно заповнити відповідну гугл-форму.

До обговорення запросили фахівців не лише регіонального, а і національного та міжнародного рівня. Приміром, до розмови долучиться автор проект «7 чудес України», один із ідеологів будівництва Запорізької Січі Микола Томенко, співак, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, який є молодіжним послом ЮНІСЕФ, співак Сашко Положинський та інші. Це буде перший етап дискусії, пов’язаної з розвитком Хортиці, яку ми обов’язково будемо продовжувати, – підкреслив губернатор.

Нагадаємо, минулого тижня голова облдержадміністрації провів виїзну нараду на Хортиці. Під час неї учасники заходу ознайомилася з проблемами Музею історії запорозького козацтва. 

 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1