Главная » Общество » Стало відомо як на Запоріжжі працюватиме транспорт у "червоній зоні"
Стало відомо як на Запоріжжі працюватиме транспорт у “червоній зоні”

Стало відомо як на Запоріжжі працюватиме транспорт у “червоній зоні”

Через велику кількість захворювань у регіоні ввели червоний рівень небезпеки поширення коронавірусу. Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вирішили питання роботи транспорту.

Зокрема, очільник ОДА Олександр Старух наголосив на тому, що не можна цілком припиняти роботу громадського транспорту у Запорізькій області. 

Ми не можемо припинити рух транспорту повністю, бо людям необхідно доїжджати і на роботу і в лікарню. Тому на територіях необхідно відпрацювати додаткові обмеження вже сьогодні. Потрібно завчасно попередити людей у випадку введення пропускної системи чи інших правил, – зазначив очільник ОДА.

Зауважимо, що рішення щодо роботи транспорті в Запоріжжі сьогодні прийме міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Раніше Inform.zp.ua писав, що Запоріжжя опинилося в червоній зоні епідемічної небезпеки. Під час наради в облдержадміністрації в регіоні оновили карантинні обмеження. 

Нагадаємо,  перехід міста та регіону до “червоної зони” відбудеться вже завтра. 

 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1