Главная » События » В Запорізькій області стартував проєкт “InTouch” для людей з обмеженими можливостями
В Запорізькій області стартував проєкт “InTouch” для людей з обмеженими можливостями

В Запорізькій області стартував проєкт “InTouch” для людей з обмеженими можливостями

В Запорізькій області 1 грудня 2020 розпочався проєкт “InTouch” with disabled persons / «На зв’язку» із людьми з обмеженими можливостями. Він направлений на онлайн бізнес-освіту для людей із обмеженими можливостями. 

В рамках проєтку, заплановано розробити та розмістити онлайн уроки на освітній платформі, допомогти людям із обмеженими можливостями пройти навчання на онлайн платформі, провести персональний менторинг про те, яким чином шукати бізнес-ідею та гроші на неї. 

Організатори проєкту мають на метіа навчити людей із обмеженими можливостями основам ведення малого бізнесу, писати гранти та отримувати фінансування для власного стартапу. Це інтерактивний проєкт, завдяки ньому люди з інвалідністю будуть не тільки навчатись, але й спілкуватись, знаходити однодумців, розробляти бізнес-стратегії.

Ситуація з пандемією та COVID-19 показав, наскільки всім українцям важко в емоційному та, найголовніше, у економічному плані. Вони, через свої хвороби, фізичні обмеженні знаходяться у зоні ризику, а деякі навіть страждають від відсутності комунікації із зовнішнім світом. 

Нашим проєктом, ми надаємо кваліфіковану освітню допомогу людям із обмеженими можливостями, можливість пройти онлайн-навчання на освітній платформі, отримати менторське персональне наставництво щодо започаткування бізнесу та написання грантів. Кваліфіковані експерти допоможуть розробити бізнес-плани та аплікаційні заявки для донорів, – розповідають координатори проєкту.

Планується, що в межах проєкту буде організовано «освітнє пространство» на базі офісу організації для цільової аудиторії. Воно діятиме для тих, хто не зміг з технічних причин пройти онлайн навчання. Консультанти-ментори будуть навчати в офісі організації на комп’ютерах, з усіма карантинними обмеженнями.

Проєкт триватиме 4 місяці, всі освітні заходи можна відвідувати онлайн безкоштовно. Всі охочі стати учасником проєкту можуть звернутись до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1