В Запорізькій області від оренди державного майна надійшло 13 млн гривень

Надходження понад 13 млн грн від оренди та майже 4 млн гривень від приватизації забезпечило Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Про це розповів заступник начальника Регіонального відділення – начальник Управління Олександр Дмитрієв на прессніданку, на якому розповіли про особливості приватизаційних процесів та проаналізували новації законодавства у сфері оренди державного нерухомого майна.

Зокрема, Олександр Дмитрієв розповів про досягнення Управління за 8 місяців цього року. Так, за його словами вдалось знайти інвесторів для 7 об’єктів державної власності, розташованих на території Запорізької області, від продажу яких до Державного бюджету надійшло майже 4 млн грн. Наразі триває робота з укладення угод ще на 4 млн.

Крім того, Управління забезпечило надходження понад 13 млн грн від оренди державного майна. Заступниця начальника Управління Ліна Літвінова, яка опікується приватизацією, розповіла про передприватизаційну підготовку об’єктів – процес, який не видно ззовні, але є це дуже важливою та складною роботою. Вона зазначила, що зараз до приватизації готуються одразу чотири єдиних майнових комплекси державних підприємств.

Вже зараз потенційним орендарям можна знайомитись з цим переліком, вивчати, знаходити для себе цікаві об’єкти та готуватись до участі у прозорих електронних аукціонах» – зазначив Олександр Добровольський.

У свою чергу Олександр Добровольський, який керує напрямком орендних відносин, детально зупинився на новаціях нового законодавства з питань оренди. Адже прозора оренда за новими правилами – вже на низькому старті. «Фонд державного майна України на своєму сайті оприлюднив детальну інформацію про понад 4 тисячі об’єктів загальною площею понад 2 млн кв. м, які будуть передані в оренду через електронні аукціони вперше.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: