Главная » Криминал » Резонанс » Запорізький «Укртелеком» погрожує колекторами своїм клієнтам
Запорізький «Укртелеком» погрожує колекторами своїм клієнтам

Запорізький «Укртелеком» погрожує колекторами своїм клієнтам

Резонансна історія трапилась із запорізьким пенсіонером. Більше двох років  тому йому раптово відімкнули стаціонарний телефон. В «Укртелекомі» повідомили, що це – через крадіжку кабелів і обіцяли найближчим часом відремонтувати. Проте всупереч обіцянкам телефон так і не вмикали роками.

Протягом першого року пенсіонер звертався із заявами та скаргами, коли ж врешті відновлять зв’язок, але все марно. За поясненнями операторів «Укртелекому», ремонтні роботи тривали.

Я вже і думати забув про цей телефон, розетку замазав. Діти купили мобільний. І раптом отримую рахунок від «Укртелекому» про борг за стаціонарний телефон. Я подзвонив розібратись, а мені сказали, що телефон уже цілий місясь працює. І за декілька днів прислали СМС про передачу мого боргу 38 грн. колекторам. Тепер навіть боюся двері відчиняти, а то ще приб’ють, – розповів постраждалий від погроз Віктор Максимович.

Пенсіонер також повідомив, що про підключення стаціонарного теоефону його ніхто не повідомив.

Отже сказати про те, що телефон підключили, в них часу і можливостей не знайшлося, а надсилати СМС з погрозами знайшовся!

Журналісти редакції Inform.zp.ua неодноразово намагалися отримати коментар від керівництва запорізької філії “Укртелекому”. На момент публікації – відповіді не отримали. Але наші питання до “Укретекому” залишаються:

  1. Колектори: хто ці люди або організація? Які юридичні права мають для вимагання (вибивання) боргів від абонентів “Укртелекому”?
  2. Які методи використали фахівці “Укртелекому” для повідомлення абоненту, що після багаторічної мовчанки стаціонарний телефон відремонтовано та підключено?
  3. Чому не запропоновано реструкторізація боргу, а одразу погрози колекторами?
  4. Чому “Укртелеком” погрожує колекторами, діяльність яких в Україні під забороною?

Цю публікацю вважаємо черговим інформаційним запитом. Відповідь “Укртелекому” оприлюднему одразу після отримання.

Автор Анастасія Агаркова

 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1