Главная » Экономика » Віце-прем’єр у Запоріжжі: мінімальна заробітна плата до 2023 збільшиться на 50%
Віце-прем’єр у Запоріжжі: мінімальна заробітна плата до 2023 збільшиться на 50%

Віце-прем’єр у Запоріжжі: мінімальна заробітна плата до 2023 збільшиться на 50%

Сьогодні візит президента в Запоріжжя відзначився підписанням інвестиційних меморандумів на загальну суму 1,5 млрд. доларів. Також гучну обіцянку зробив Михайло Федорів, віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації.

За його словами, до 2023 року середня зарплата в Україні виросте на 50% від сьогоднішніх 11 тисяч. Він впевнений, що 25 серпня парламент на позачергові сесії проголосує за збільшення мінімальної заробітної плати.  Потім почне зростати і середня.

Михайло Федорів, як людина, яка навчалася, виросла та працювала в Запоріжжі, презентував перспективні напрямки розвитку для області. Серед вже існуючих досягнень він назвав: виробництво двигунів, розвиток логістичних хабів (маючи на увазі розбудову аеропортів та портів). Окремо Михайло Федорів наголосив на розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Віце-прем’єр пообіцяв створити в Запоріжжі Центр з підтримки розвитку бізнесу, де кожен бажаючий зможе отримати безкоштовну консультацію та підтримку в розвитку власної справи. Пілотний варіант такого Центру вже успішно працює в Харкові, – повідомив Михайло Федорів.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1