Главная » Политика » Візит Зеленського: презентовано 4 ТОП-напрямків розвитку Запорізької області
Візит Зеленського: презентовано 4 ТОП-напрямків розвитку Запорізької області

Візит Зеленського: презентовано 4 ТОП-напрямків розвитку Запорізької області

В ці хвилини на запорізьких мостах президент та команда політичної партії «Слуга народу» зустрічається з активом регіону та журналістами. У своєму виступу Володимир Зеленський наголосив, що його команда рік працювала над стратегіями розвитку кожної області України. Перспективи для Запорізького регіону оголосив Михайло Федорів, віце-прем’єр, міністр з цифрової трансформації.

Він нагадав, що родом з Запоріжжя, саме тут навчався та шукав перше робоче місце, тому добре знає потреби мешканців регіону. Презентуючи напрямки розвитку області, він підкреслив, що крім планів у команди президента та уряду є чітке бачення фінансування проектів.

4 ТОП-напрямків Стратегії розвитку Запорізької області:

  1. Мости через Дніпро. Михайло Федорів впевнений, що перша черга будівництва буде закінчена до кінця року. І наміри швидкої добудови важливого інфраструктурного об’єкту є те, що зустріч президента проходить саме на мостах. Для закінчення будівництва необхдно 12 млрд. грн.
  2. Розвиток історико-культурного комплексу на Хортиці. Михайло Федорів поки не розкрив подробиць проекту, аде назвав цифру необхідного фінансування – 1,6 млрд.
  3. Водопостачання в Кирилівці. Проектом передбачається вирішення багаторічної проблеми з питною водою в курортному місті. Вартість проекту – 1 млрд. грн.
  4. Стратегія зрошення та дренажу в регіоні. Подробиць робіт також не названо, але вже прораховано, що виконання проекту потребує 3,3 млрд. грн.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1