Запорожцы присоединились к флешмобу ко Дню вышиванки, – фото, видео

Запорожцы сегодня традиционно отмечают всеукраинский “День вышиванки”. В этом году, из-за карантинных ограничений, в городе отменили все массовые мероприятия. Тем не менее, запорожцы присоединились к патриотическому флешмобу в социальной сети.

Флешмоб #яувишиванціzp запустили в соцсети Фейсбук. Для того, чтобы поучаствовать во флешмобе нужно немногое: опубликовать фото в вышиванках и поставить хештег #яувишиванціzp.

🇺🇦ЗДО#100 "Гармонія" підтримує Міський challeng до Дня вишиванки" Ми діти твої Україно"🌸🌸🌸 від Департаменту освіти і…

Опубліковано Natalia Kantsedal Четвер, 14 травня 2020 р.

Вышиванка издавна в Украине служила оберегом. Таинственном языке она передает множество пожеланий для благополучия и счастья человека. Так пусть вышиванка станет для всех нас оберегом и наделяет силой родной земли.Ученики, родители и учителя Запорожского коллегиума «Элинт» Днепровского района присоединяются к #Challenge, посвященному Дню вышиванки.

Тетяна Загорій; 1б клас Запорізької гімназії №28 приєднується до міського челенджу до Дня вишиванки "Ми діти твої, Україно"#news_s28#яувишиванціzp

Опубліковано Запорізька гімназія 28 Пʼятниця, 15 травня 2020 р.

ЗЗБНВК № 106 у міському challenge #яувишиванціzp, #деньвишиванки2020

21 травня відзначають День вишиванки. На жаль, через карантин ми не можемо зібратися разом, щоб відзначити цю подію. Але наша шкільна родина не може пройти повз це свято, і цього року ми відзначаємо його дистанційно. Адже вишиванка – це своєрідний символ любові до своєї країни. Приєднуйтеся до Дня вишиванки!

Опубліковано Школа комплекс 106 Субота, 16 травня 2020 р.

Челендж до Дня Вишиванки ПНЗ "ЦТДтаЮ Олександрівського району"Моя Україна вдяглась у вишиванки,І материнську пісню завела,А небо заясніло вчора зранкуВід щирої любові і тепла…

Опубліковано Сураєю Кулиевою Четвер, 14 травня 2020 р.