У Запоріжжі презентували державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

Запорізьким підприємцям розповіли про нову програму, що передбачає повернення частини відсотків за кредитами на їх бізнес.

Про це повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація.

Сьогодні, 21 лютого,  провели офіційну презентацію державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». За допомогою якої українці можуть компенсувати певну кількість відсотків на кредити.

За словами голови облдержадміністрації Віталія Туринка:

Вперше в нашій країні з’явилась програма кредитування для малого підприємництва. Держава покриває певний відсоток, щоб наші підприємці могли взяти кредит на розвиток своєї справи під вигідний, відповідно низький відсоток: 5%, 7% або 9%.

У 2020 році на розвиток програми уряд виділив 2 млрд гривень, таким чином з’явиться можливість видати близько 50 тис. доступних кредитів та створити до 90 тисяч нових робочих місць. Наразі з цим проектом співпрацюють 4 українські банки: «Ощадбанк», «ПриватБанк», «УКРГАЗБАНК» та «Укрексімбанк».

До участі у цій програмі допускатимуть  компанії-юридичні особи, в яких немає частки держави в статутному капіталі, а також  їх засновники і власники – фізичні особи-підприємці, які є резидентами України і відповідають вимогам програми.

Нагадаємо, що запоріжцям планують повертати відсотки за утеплення будинків за програмою «Теплі кредити».


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: