Нардеп Юлія Яцик може увійти до конкурсної комісії з обрання голови ДБР

Державне бюро розслідувань – поки має керівника, який тимчасово виконує обов’язки. Зараз формується конкурсна комісія з обрання нового голови. Вона має бути сформована з трьох представників президента, трьох представників міжнародних організацій і ще трьох – від Верховної Ради України.

Саме представників від парламенту сьогодні обирали на засіданні Комітету з питань правоохоронної діяльності. Результати рейтингового голосування: із сімнадцяти кандидатів перше місце зайняла народний депутат від запорізької області – Юлія Яцик.

Як повідомила журналістам inform.zp.ua сама Юлія Яцик, після сьогоднішнього відбору повинно відбутися голосування за відібрані кандидатури і вже потім можна стверджувати, хто стане членом комісії.

Вважаю, що можу бути корисною у складі конкурсної комісії з обрання голови ДБР. Маю 17-ть років юридичної практики, спеціалізувалася на кримінальному праві, – зауважила народний депутат.    

Нагадаємо, 3 грудня 2019 року Верховна Рада проголосувала за закон про перезапуск Державного бюро розслідувань, яким було передбачено звільнення голови ГБР Романа Труби.

27 грудня під виконання закону президент Володимир Зеленський звільнив Трубу і призначив тимчасово виконувачем обов’язків глави ГБР нардепа Ірину Венедіктову.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: