Свято «Веселий Ярмарок» у Заводському районі

Матеріал підготувала Оксана Савоста 

11 жовтня Дошкільний навчальний заклад Заводського району комбінованого типу ( для дітей з порушенням опорно-рухового апарату) № 179 «Золотий півник» вже третій рік поспіль влаштував свято «Веселий Ярмарок», присвячений Дню Запорозького козацтва, святу Покрови та збору урожаю.

На гостей чекали виступи вихованців Всеукраїнської федерації «Спас» з осередку «Полк імені Петра Сагайдачного», колективу юнацької творчості «Чобіток»,веселі атракціони та майстер-класи. 

«Ми вже третій рік влаштовуємо таке веселе і креативне свято «Веселий Ярмарок». Наше головне завдання – заохочувати дітей до українських традицій. З самого малечку вчити їх патріотизму», – каже вчитель-логопед Валентина Николаєнко.

Святковий концерт розпочався о 16:00. Після нього кожен глядач мав змогу знайти розвагу собі за смаком. Була представлена дитяча творчість у вигляді малюнків та поробок. Кожен із батьків мав змогу реалізувати свою творчість та похвалитися шедеврами.

«Для організації цього свята ми доклали всіх зусиль нашого дружнього виховательського колективу. Нас надихнула українська традиція влаштовувати свято після збору врожаю. Ми також хотіли заохотити батьків віддавати своїх дітей до різних гуртків, наприклад, до таких, як «Спас». Там діти будуть розвиватися як і фізично,так і морально», – повідомила музичний керівник Тетяна Копуркіна.

Гостям і глядачам свята дуже сподобався виступ вихованців Всеукраїнської федерації «Спас» із осередка «Полк імені Петра Сагайдачного». Молоді козачата продемонстрували елементи бойового мистецтва «Спас», прийоми самооборони і вправне володіння козацькою шаблею.

«Ми вже два роки беремо участь у «Веселому Ярмарку». Для нас дуже важливо заохотити ще зовсім молоде покоління до вивчення історії рідного краю, навчити любові і патріотизму», – сказав вихованець осередку Павло Николаєнко.

Кожен охочий приймав участь: у «художній майстерні» (розпис по гіпсу); «пластиліновому вернісажі» (робота з пластиліном); «Умілі ручки» (паперові вироби); «Веселі старти» (рухливі розваги) та інше. Свято осені закінчилося о 19:00. Кожен із гостей мав змогу забрати з собою сувенір на пам’ять.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: