В Запорожье построят “символическое место” для АТОшников

Во время 32-й сессии Запорожского областного совета губернатор области Виталий Туринок предложил построить памятник или мемориал для участников АТО.

По его словам, деньги на строительство объекта могут предусмотреть уже в бюджете 2020 года. Также он добавил, что на его контроле находится вопрос выделения земли: 

– Це хлопці, інтереси яких я буду відстоювати особисто. Це завдяки їм у Запоріжжі мир, а ми продовжуємо працювати на своїх місцях. На минулому тижні ми зустрічалися з ними. Ми вже вирішуємо і будемо вирішувати проблеми, які позначили ветерани. Вчора відбулася зустріч у Держгеокадастрі за участю моїх представників та ветеранів АТО. Керівник установи особисто пообіцяв зарезервувати 200 гектарів землі під ділянки для АТОвців у місцях, які вони визначили. Буду тримати на контролі виконання цієї обіцянки. І в мене є зустрічна пропозиція для АТОвців. Переконаний, що в Запоріжжі має бути символічне місце ветеранів АТО. Там збиратимуться АТОвці, ветерани, містяни. Туди зможе прийти кожен, щоб віддати свій особистий борг цим хлопцям. Що це буде – пам’ятник, меморіал? Як це буде виглядати, вирішимо разом. Передбачити кошти для цього пропоную вже в бюджеті наступного року. Сподіваюсь на підтримку цього питання від депутатського корпусу, – отметил Виталий Туринок.


Читайте также: 


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: