У Бердянську відбудеться масштабний “Фестиваль думок”

Ресурсний центр ГУРТ запрошує всіх небайдужих громадян до участі у Фестивалі думок, який відбудеться 5 жовтня 2019 року з 11:00 по 17:30 у Бердянську. 

Лідери неурядових організацій, активісти та представники місцевого самоврядування зберуться разом, щоб обговорити важливі для спільноти питання.

ЩО ТАКЕ ФЕСТИВАЛЬ ДУМОК

Формат фестивалю думок виник в скандинавських країнах. Ідея полягає в тому, щоб дискусії, які тривають у суспільстві, були аргументованими й продуктивними, активісти пропонували шляхи вирішення проблем, а представники громади навчилися слухати один одного. На Фестивалі думок панує атмосфера відкритості, де кожен/кожна має право висловити свою думку.

ГРОМАДА У СМАРТФОНІ

В рамках Фестивалю думок Ресурсний центр ГУРТ презентує майданчик для обговорення спроможності громад відповідати викликам цифрового світу – платформу «Громада у смартфоні», яка об’єднає експертів із цифрової безпеки, представників громади, неурядових організацій та органів самоврядування, які у відкритому форматі обговорюватимуть кібербезпеку, відкриті дані та розвиток інструментів електронного урядування як запоруку розвитку громади.

ПРОГРАМА ТА МАПА ЗАХОДУ


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: