Главная » Политика » точка зрения » Аграрна партія Поплавського нарощує рейтинг і вже претендує на проходження до Ради, - політичний експерт
Аграрна партія Поплавського нарощує рейтинг і вже претендує на проходження до Ради, – політичний експерт

Аграрна партія Поплавського нарощує рейтинг і вже претендує на проходження до Ради, – політичний експерт

«За даними Українського інституту вивчення громадської думки, Аграрна партія за три тижні стрімко наростила рейтинг з 0,9% до 3,1%. Найбільш ймовірна причина – вдалий хід із залученням до кампанії Олега Винника. Якщо до того в активі аграріїв був сільський електорат, пізніше додатково мобілізований медійною активністю Михайла Поплавського, то залучення Винника мобілізувало на користь аграріїв ще й частку виборців-жінок», – вважає експерт.

До того ж, на думку Голобуцького, явка у сільській місцевості буде більшою, ніж у міській.

«Крім того, варто зважати на специфіку сільського електорату: з цих виборців практично ніхто не їде у відпустку влітку. Тобто, явка в сільській місцевості очікується більшою, ніж в містах. І це також цілком може зіграти на користь Аграрної партії», – пояснив він.

Політичний експерт впевнений, що АПУ зможе перетнути 5% бар’єр.

«Відповідно, з добар’єрних 3,1% аграрії цілком можуть здивувати і перетнути 5% бар’єр – відпустки міських виборців їм в цьому поможуть», – резюмував Голобуцький.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1