Главная » Общество » LIFESTYLE » Фестиваль сім’ї в Запоріжжі: яскраві моменти свята

Фестиваль сім’ї в Запоріжжі: яскраві моменти свята

1 червня у Центральному Парку культури та відпочинку «Дубовий Гай», розпочався щорічний «Фестиваль Сім’ї». Цього року свято пройшло під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!» за тематикою «Міський простір – простір змін».

Програма свята містила декілька головних акцентів. Так, при вході в парк розміщувалася головна сцена дійства, де виступали запрошені гості, а вздовж основної алеї облаштували зони активного відпочинку, для сімей, подружніх пар, дітей: майстер-класи, квести, романтичні фотозони, спортивні майданчики, аквагрим, консультації юристів, сімейних психологів. Кожен відвідувач фестивалю зміг знайти для себе цікаве заняття або просто відпочити.

Для дітлахів провели майстер-класи від поліцейських та МНС, під час яких вони приміряли бронежилети, користувалися рацією, могли посидіти всередині службового автомобіля, пожежної машини. А дорослих відвідувачів вчили надавати першу медичну допомогу.

Однією з родзинок свята стала справжня повітряна куля, яка літала 1 червня над учасниками фестивалю. За задумом організаторів, піднятися на ній у повітря змогли  найактивніші учасники свята, яких було обрано за допомогою лотереї, а також інші бажаючі, які завчасно забронювали собі місце на повітряній кулі.

«Це був незабутній політ! Враження від польоту важко передати словами, це треба відчути самому.  Дуже класно, я дуже задоволена, згадувати політ будемо все життя!», – розповіла запоріжанка.

Масштабною локацією заходу стала п’ята ювілейна «Ярмарка спорту», де було представлено  різноманіття спортивних асоціацій, шкіл, секцій та клубів, які працюють як у місті Запоріжжі, так і в громадах  області.

Текст, фото — Вікторія Грибко