Главная » Общество » Религия » В Запорожье прошел первый Молитвенный завтрак
В Запорожье прошел первый Молитвенный завтрак

В Запорожье прошел первый Молитвенный завтрак

В Запоріжжі відбувся Перший національний Молитовний сніданок східного регіону України, який об’єднав представників різних конфесій, політиків, громадських діячів. На Молітовному сніданку також були присутні представники обласної влади, зокрема голова Запорізької обласної Державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович та інші.  Всі присутні помолилися за Україну, українську армію, захисників України!Україна стала третьою країною в світі, яка проводить молитовні сніданки. Спілка вірмен Запорізької області долучилося до благодійного збору коштів для ремонту Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію який відбувся під час Молитовного Сніданку, – рассказал вице-президент Союза армян в Запорожской области Рудольф Акопян.

К первому молитвенному завтраку в Запорожье присоединилилось и руководство ОГА – Константин Брыль, Григорий Самардак, Эдуард Гугнин, Элла Слепян и другие.

Читайте также: Как в центре Запорожья Хануку праздновали

Отметим, мероприятие направлено на налаживание эффективного сотрудничества с представителями религиозных организаций в сфере государственно-конфессиональных отношений.

Фото – Facebook

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1