Главная » События » У Запоріжжі зростає кількість населення з інвалідністю
У Запоріжжі зростає кількість населення з інвалідністю

У Запоріжжі зростає кількість населення з інвалідністю

На якому рівні знаходиться рівень інвалідизації у Запоріжжі? Скільки бюджетних грошей витратили на придбання медичних виробів  для людей з інвалідністю? Про це дізналися журналісти Іnform.zp.ua у лікаря-методиста ІАЦМС Департаменту охорони здоров’я ЗМР та акушер-гінеколог Людмили Косюк. 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається в Україні з 1993 року. Мета – привернути увагу до   проблем цієї категорії суспільства та участь людей з інвалідністю в житті суспільства.

“Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня”.

За словами Косюк, рівень інвалідизації мешканців планети становить більше 1 мільярда людей (15% населення Землі).

Читайте также: Какие убытки понесут суда, следующие через порты Азовского моря

У Запоріжжі протягом останніх двох років спостерігається ріст інвалідизації населення. У цьому році цей показник серед дорослого населення зріс майже до 40% ( на 4%, ніж у минулому році). Кількість дітей з інвалідністю зросла до 3 098 осіб (на 95 дітей більше, ніж у минулому році).

Серед дитячого населення перше місце займають розлади психіки та поведінки, на другому – вроджені вади розвитку, а на третьому – хвороби ендокринної системи.

 

Як зазначила лікар-методист, в місті проводиться значна робота по реабілітації людей з інвалідністю. З бюджету міста виділено близько 11 мільйонів грн на придбання виробів медичного призначення для людей з інвалідністю.

Бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Не залишайтеся байдужими!

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1