16 Февраля 2019,   Суббота 02:50
Запорожье

Для укріплення азовської берегової лінії виділять нове обладнання – Парубій

16 июля 2018
Главный редактор: Андрей Задорожнюк
Главная страница » Общество » Для укріплення азовської берегової лінії виділять нове обладнання – Парубій

Голова Верховної Ради України прокоментував питання систематичних затримань суден недалеко від Бердянська.

В Києві пройшла зустріч спікера українського парламенту Андрія Парубія з регіональними журналістами. Кореспондент Inform.zp.ua порушив проблему, яка актуальна не тільки для Бердянського й Маріупольського портів, але й є небезпечним сигналом для всієї України та світу.

В акваторії Азовського моря російська сторона затримала до сотні суден, які прямували в українські порти. Один з останніх випадків: росіяни зупинили судно в 6 км від Бердянської коси. Це вже в прямі видимості з берега. Крім того, збільшилася кількість військових кораблів агресивного сусіда. Як реагуватимуть українські народні депутати не нові виклики? – наш журналіст попросив прокоментувати голову Верховної Ради Андрія Парубія.

Я чув про ці факти. Але це компетенція Міністерства оборони. Коли Міноборони виходить з ініціативою, ми їх підтримуємо. Як голова Верховної Ради я не можу говорити про чіткі дії. Я, навіть, не секретар РНБО, щоб коментувати. Але з цього приводу я можу підтвердити, що ми маємо отримати нове обладнання, яке допоможе охороняти берегову лінію. Це буде найсучасніша техніка, яка буде ефективно діяти. А механізм застосування – це питання до Міністерва оборони та прикордонних служб.

Що це за обладнання та як його використають поки не відомо. Загалом в кулуарах Верховної Ради не робили чітких заяв, що дій відносно складної ситуації в Азовскому морі и блокування українських портів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: