У Запоріжжі представили голову партії “ОСНОВА”

Відбулася робоча поїздка до Запоріжжя лідерів політичної партії «ОСНОВА» Андрія Ніколаєнка, Сергія Тарути та Катерини Вайдич.

Поїздка була здійснена в рамках регіонального туру партії. Лідери «ОСНОВИ» зустрілися з працівниками та керівництвом АТ «МОТОР СІЧ», ДП «Івченко-Прогрес», поспілкувалися з бізнес-спільнотою та громадськістю регіону, обговорили питання соціально-економічного розвитку країни.

 

У ході спілкування з громадою та бізнес-активом міста глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко підкреслив, що сьогодні вже сформовано потужний суспільний запит не тільки на нові обличчя у політиці – суспільство вимагає докорінних змін системи державного управління. І не довіряє політичним силам, що дискредитували себе за чотири роки після Революції Гідності.

Суспільство шукає політиків, які зможуть об’єднати націю навколо позитивної ідеї. В «ОСНОВІ» такою ідеєю вважають досягнення миру та економічного благополуччя кожного українця.

Лідери «ОСНОВИ» наголосили, що партія має намір брати участь та перемагати у президентських та парламентських виборах. А самі вибори до Верховної Ради повинні передбачати відмову від мажоритарної системи та проведення праймеріз. З цією метою у парламенті уже зареєстровано відповідний законопроект змін до виборчого законодавства.

Запорукою перемоги на виборах засновник партії, народний депутат України Сергій Тарута вважає поєднання трьох важливих складових успіху: якісної команди з бездоганною репутацією, обгрунтованної стратегії розвитку країни в цілому та її регіонів, і достатнього прозорого фінансування партійної діяльності.  На думку Сергія Тарути, «ОСНОВА» сьогодні – чи не єдина в Україні партія, яка системно відповідає всім цим вимогам.

"ОСНОВА"

Також на прес-конференції за результатами візиту журналістам був представлений голова Запорізької обласної організації партії «Основа» Олег Кузьменко –  успішний підприємець, президент Асоціації  «Німецько-Українська Інженерна Палата».

 


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: