На сесії міської ради пообіцяли поліпшити ситуацію з громадським транспортом у грудні

Про основні “Реперні точки” на сесії запорізької міської ради

Вчора  свідбулася 23 сесія Запорізької міської ради. Це передостаннє скликання ради в цьому році, наголосив Володимир Буряк. На початку сесії зареєструвалось 56 депутатів, але впродовж декількох годин додалося ще двоє.

Не розглядали:

На порядок денний було поставлено близько 50 питань, 9 з яких одразу запропонували виключити, провівши голосування. Серед питань, які виключили: твердження Цільової комплексної програми забезпечення молоді міста житлом на 2018-2022 рр, впровадження в Запоріжжі багатофункціональної електронної пластикової картки «Карта запорожця», створення КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя», затвердження Регламенту роботи постійної комісії з питань комунальної власності , ресурсів, приватизації та земельних відносин, а також звільнення першого заступника міського голови Сергія Мішка.

Ухвалили:

Попри це, на сесії ухвалили бюджет на будівництво нового терміналу аеропорту, пообіцяли запустити новий великогабаритний транспорт у грудні , запевняючи , що наприкінці зими його кількість значно збільшиться. На противагу цьому депутати прийняли рішення урізати бюджет капітальних ремонтів домів та не підтримали побудову системи моніторингу вмісту забруднюючих речовин у повітрі, воді, та ґрунті міста.

Такими рішеннями була наповнена сесія, станом на 22:00 годину, ще продовжувалася. Що цікавого відбулося пізнім вечором вчорашнього дня, обов’язково повідомимо.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: