Запорізький суддя Віктор Городовенко отримав посаду в Конституційному суді

Голова Запорізького апеляційного суду Віктор Городовенко отримав посаду судді Конситуційного суду

Таке рішення було прийнято на XIV позачерговому з’їзді суддів, пропозицію підтримало 186 із 287  присутніх делегатів. Усього розглядали шість достойних кандидатур. Усіх рекомендувала рада Суддів України.

Конкуренцію Віктору Городовенку складали: суддя Верховного Суду України Василь Гуменюк, суддя Київського окружного адміністративного Андрій Леонтович, суддя Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Валентин Крижанівський, суддя апеляційного суду Львівської області Роман Савуляк і суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного Сергій Чумак.

Після оголошення результатів голосуванння новообраний суддя подякував усім за підтримку та висловлену довіру. Пообіцяв працювати на благо України та прикласти усіх зусить для виправдання довіри з боку суддівської колегії.

Найближчим часом обиратимуть для Запорізької області новго голову Апеляційного суду.

ДОВІДКА: Віктор Городовенко  народився 22 лютого 1968 р. у м.Мелітополі Запорізької області. Юридичну освіту здобув в Українській юридичній академії. З 1993 до 2003 р. працював суддею Мелітопольського міського суду Запорізької області. З 2002-го очолював Мелітопольський районний суд, а в 2004-му призначений головою Мелітопольського міськрайонного суду. У 2005-му обійняв посаду голови Апеляційного суду Запорізької області, очолює цю установу і зараз. Представник України в Консультативній раді європейських суддів Комітету міністрів Ради Європи в м.Страсбурзі. Професор кафедри історії і теорії держави та права Запорізького національного університету. Заслужений юрист України, доктор юридичних наук.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: