Відбулося відкриття фотовиставки «Майдан 2014. Люди та події»

Як вже анонсувалось, 10 квітня у Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику «Садиба Попова» на вшанування Героїв Небесної Сотні, відбуловся відкриття фотовиставки «Майдан 2014. Люди та події» київського фотографа Володимира Кліщевського.
В рамках мандрівної виставки, яка вже побувала в п’яти містах Запорізької області, Центр Мистецтв “Арт-Простір”, запрошує громадських активістів та культурні осередки до співпраці, та закликає громадян відвідати цю виставку фото-робіт до 24 квітня. На відкритті виставки були присутні: Владислав Мороко – директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА, Ігор Гармаш – директор Центру Мистецтв “Арт-Простір”, Валерій Стойчєв – директор Василівського історико-архітектурного музея-заповідника «Садиба Попова», Денис Калінін – Голова Василівської районної ради, Кошеленко Валерій – Голова Василівської районної адміністрації настоятель Свято-Покровського храму м. Василівка, Роман Садовий.
 
Вперше ця виставка була презентована в рамках фестиваля Запорізька книжкова толока в лютому 2016 року за підтримки Посольства Німеччини в Києві.
Володимир Іванович Кліщевський – професійний фотограф, співробітник Посольства Німеччини в Києві. Народився в 1963 р. у Київській області. Після середньої школи закінчив аграрний технікум і академію. Завжди захоплювався природничими науками і творчістю. Цифрова фотографія дала змогу реалізувати свої мрії. Коли трапився Майдан, вважав за необхідне бути з камерою на місці подій, наскільки дозволяв час, вільний від роботи.
 
 Подивитися виставку можна до 24 квітня у Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику «Садиба Попова» (Запорізька область, Василівський район, м. Василівка, вул. Гагаріна, 16)


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: