inform.zp.ua

У Балабиному на Запоріжжі перенесли ремонт водомережі через обстріли

Засувка ДУ-1000 для перекриття води у трубопровідних магістралях діаметром 1000 мм

Засувка ДУ-1000 для перекриття води у трубопровідних магістралях діаметром 1000 мм / Задвижка ДУ-1000 для перекрытия воды в трубопроводных магистралях диаметром 1000 мм

У селищі Балабине Запорізької області перенесли заплановані аварійно-відновлювальні роботи через складну безпекову ситуацію. Частина мешканців населеного пункту тимчасово залишається без водопостачання.

Про це повідомили у телеграм-каналі Кушугумської громади.

Проведення робіт планували розпочати раніше, однак через безпекову ситуацію їх довелося перенести. Новою датою початку аварійно-відновлювальних робіт визначили 10 серпня. Комунальники розпочнуть ліквідацію аварійної ситуації, щойно умови дозволять безпечно виконувати роботи.

Наразі без водопостачання тимчасово залишаються мешканці частини вулиць Таврійської та Шевченка, а також вулиць Відродження, Дружби та провулка Кооперативного.

Водопостачання обіцяють відновити після завершення аварійно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, 7 серпня, Запорізький район зазнав серії російських ударів із застосуванням безпілотників.

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️


Exit mobile version