inform.zp.ua

Переплатили вдвічі за таблички для укриттів: експосадовця Запорізької міськради підозрюють у розтраті

Фото: Запорізька обласна прокуратура

У перший рік повномасштабного вторгнення, коли питання швидкої навігації до бомбосховищ стало критичним для прифронтового Запоріжжя, міський бюджет втратив майже пів мільйона гривень. Правоохоронці виявили, що звичайні інформаційні таблички з позначенням укриттів закуповували за штучно завищеними цінами.

Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, у 2022 році посадовець відповідав за організацію закупівлі вказівників, які мали інформувати населення про місця розташування захисних споруд. Правоохоронці встановили, що під час тендерних процедур було допущено порушення. У результаті місто придбало таблички за ціною, що вдвічі перевищувала їхню реальну ринкову вартість.

Через закупівлю матеріалів за завищеними прайсами бюджет Запоріжжя зазнав фінансових втрат на понад 463 тисячі гривень.

Дії колишнього чиновника кваліфіковано як розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Наразі триває досудове розслідування, яке проводять слідчі відділу поліції №1 Запорізького районного управління під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури.


Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈


Exit mobile version