inform.zp.ua

Витік аміаку в Запоріжжі через атаку безпілотників: чи є небезпека для мешканців міста

Фото: ДСНС Запоріжжя

Унаслідок ранкової атаки російських безпілотників на об’єкт інфраструктури стався витік речовини із характерним запахом аміаку.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Рятувальникам вдалося зупинити поширення хімічної хмари та повністю локалізувати її в радіусі 10 метрів від джерела витоку.

На місці інциденту працювали фахівці ДСНС спільно з експертами обласного центру контролю та профілактики хвороб. Вони провели низку лабораторних замірів для оцінки екологічної ситуації. Згідно з отриманими даними, загрози для життя та здоров’я людей немає, а якість повітря відповідає допустимим санітарним нормам.

Безпеку для мешканців підтвердив також заступник генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак.

«При дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено, ситуація під контролем», — повідомив посадовець.


Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈


Exit mobile version