inform.zp.ua

Багато будинків у Запоріжжі залишаться без води: адреси

Водопостачання

Ілюстрація/Иллюстрация

Сьогодні, 21 квітня, у Запоріжжі проводитимуть аварійні ремонтні роботи на водопроводі. У зв’язку з цим з 10:00 без водопостачання залишаться близько 900 абонентів.

Про це повідомляє комунальне підприємство “Водоканал”.

Без води тимчасово залишаться 185 приватних будинків, а також 3 дев’ятиповерхові та 3 двоповерхові будинки за такими адресами:

вул. Залізнична: 1-57, 2-58
вул. Університетська: 1-29, 2-26
вул. Гоголя: 1-25, 2-28
вул. Воєнкоматська: 1-19, 2-32
вул. Поштова: 1-15, 2-16
вул. Земського лікаря Лукашевича: 1-29, 2-22
пр. Соборний: 22, 24, 26
пров. Ламаний: 6-10, 13-17

Нагадають, сьогодні, 21 квітня, у Запоріжжі та області не передбачають погодинних відключень світла. Водночас жителів закликають споживати електроенергію ощадливо.

Читайте також:

Сьогодні, 21 квітня, у Запоріжжі заплановані та термінові роботи з ремонту електрообладнання. У зв’язку з цим у частини споживачів тимчасово не буде електропостачання.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈


Exit mobile version