inform.zp.ua

Підлітку в Запоріжжі пропонували шпигувати за ТЦК

Повідомлення, яке надійшло підлітку про "підробіток". Фото: Патрульна поліція

Запорізькому підлітку запропонували «роботу» – передавати інформацію про працівників ТЦК та СП. Хлопець повідомив дорослим про підозріле повідомлення в месенджері.

Про це повідомили у патрульній поліції Запоріжжя.

Невідомі написали школяру та запропонували «підзаробити», обіцяючи до тисячі доларів за фото і відео. За це просили виконувати підпали автомобілів та інші дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні.

Підліток одразу розповів про це матері. Разом вони звернулися до інспекторки служби освітньої безпеки у школі. Після цього інформацію передали слідчим і СБУ. Наразі триває перевірка.

У поліції кажуть, що подібні випадки не поодинокі. Спочатку дітям пропонують прості завдання, а потім поступово намагаються втягнути у серйозні правопорушення.

Правоохоронці радять у таких ситуаціях зберігати переписку та одразу повідомляти батьків або вчителів. Також можна звернутися до кіберполіції або зателефонувати на 102 чи 112.


Читайте також:

До суду скеровано обвинувальні акти щодо восьми колишніх поліцейських із Запорізької області, яких обвинувачують у державній зраді в умовах воєнного стану. За даними слідства, вони перейшли на бік окупаційної влади та працювали в незаконно створених правоохоронних структурах на тимчасово захоплених територіях.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈

Exit mobile version