inform.zp.ua

У Запоріжжі перевірили якість води Дніпра: зафіксовано перевищення хімічних показників

“Запоріжжю нічого не загрожує”: еколог про наслідки підвищення рівня води у Дніпрі

Фото: Inform.zp.ua

У березні 2026 року у Запоріжжі спеціалісти Державної екологічної інспекції Південного округу провели відбір проб води річки Дніпро. За результатами лабораторних досліджень у деяких пробах зафіксували перевищення гранично допустимих концентрацій хімічних речовин для питних, господарсько-побутових та інших потреб населення.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу.

Зокрема:

Водночас водневий показник (рН) та вміст розчиненого кисню у межах норми — рН 7,96–8,42 (норма 6,5–8,5), кисень 10,49–11,15 мг/дм³ (мінімальна норма 4,0 мг/дм³).

«Результати свідчать про необхідність подальшого контролю якості води та дотримання екологічних норм», – зазначають у Державній екологічній інспекції Південного округу.

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version