До державних програм розрахунків «Зимова підтримка» та «Національний кешбек» долучилися нові торговельні мережі, зокрема ті, що працюють у Запоріжжі. Йдеться про мережі АТБ, «Таврія В» (до складу якої входять делікатес-маркети «Космос» і супермаркети «Пюре»), «Дивоцін» та «ЛотОК».
Про це повідомляє Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства.
Як повідомили в Міністерстві економіки України, загалом до програм приєдналося майже 1650 магазинів по всій країні. У цих торговельних мережах українці можуть придбати продукти харчування вітчизняного виробництва, окрім підакцизних товарів, розрахувавшись коштами «Зимової підтримки» та «Національного кешбеку».
Також у міністерстві анонсували, що найближчим часом до програм долучаться мережі «Епіцентр» та «Рукавичка».
У Мінекономіки нагадали, що 1000 гривень «Зимової підтримки» необхідно використати до 30 червня 2026 року. У разі невикористання коштів у зазначений термін вони будуть повернуті до державного бюджету.
«Зимова підтримка» — це державна програма, яка передбачає одноразову виплату 1000 грн для громадян, а також додаткову допомогу для вразливих категорій населення. Подати заявку на участь можна через застосунок «Дія» або у відділеннях «Укрпошти» до 24 грудня 2025 року. Кошти дозволено витрачати, зокрема, на комунальні послуги, ліки та продукти харчування.
Нагадаємо, з лютого 2026 року дітям із сімей внутрішньо переміщених осіб планують щомісяця виплачувати по три тисячі гривень.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням
