inform.zp.ua

Запоріжці можуть витратити тисячу від держави у більшій кількості магазинів: перелік

Виплати

Гроші / Деньги

Запоріжці зможуть витратити тисячу гривень «Зимової підтримки» у більшій кількості магазинів по всій країні. До програми долучилися нові торговельні мережі та онлайн-платформи.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Кошти програм «Зимова підтримка» та «Національний кешбек» тепер можна витратити в мережах NOVUS і LIGA PRIM, а також онлайн на ROZETKA. Загалом українські продукти доступні вже у 12 торговельних мережах, зокрема Auchan, SPAR, VARUS, Torba, «Сім23» і «Сімі», «Близенько», а також у мережах Fozzy Group – «Сільпо», «Фора», THRASH! ТРАШ! і Fozzy. Крім того, покупки можна здійснити онлайн на MAUDAU.

Гроші також можна спрямувати на:

Міністр економіки Олексій Соболев повідомив, що заявки на програму подали понад 17 мільйонів українців, а перелік магазинів і надалі розширюватимуть, щоб користуватися коштами було простіше.

Нагадаємо, 24 грудня був останній день подання заявок на отримання тисячі гривень «Зимової підтримки» – через застосунок «Дія» або у відділеннях Укрпошти. Використати кошти, зараховані на картку «Національний кешбек», потрібно до 30 червня 2026 року.

Читайте також:

Мешканці Запоріжжя можуть витратити 1000 гривень державної програми «Зимова підтримка» на оплату платіжок за воду, повідомили у комунальному підприємстві «Водоканал».


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version