inform.zp.ua

У Запоріжжі мешканці Бабурки залишились без газу: причина

Ремонтні роботи у Запоріжжі. Фото: Хортицька районна адміністрація

У Хортицькому районі Запоріжжя тимчасово відключили газ у чотирьох будинках через пошкодження газових мереж під час демонтажу аварійної арки.

Про це повідомили у Хортицькій районній адміністрації. 

Газопостачання припинили після робіт 14 грудня на вулиці Василя Сергієнка, 21-23. Під час демонтажу підрядна організація пошкодила елементи газорозподільної системи, тому подачу газу з міркувань безпеки зупинили у будинках на вулиці Василя Сергієнка, 21 і 23, а також на вулиці Героїв 93-ї бригади, 27 і 29.

Відновлювальні роботи стартували 16 грудня. Їх виконують спеціалісти газової служби за кошти підрядної організації, яка проводила демонтаж арки. Про точний час відновлення газопостачання мешканцям пообіцяли повідомити додатково.


Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈

Exit mobile version