inform.zp.ua

Запоріжець став чемпіоном України з академічного веслування

Запоріжець Максим Тищенко став чемпіоном України з академічного веслування. Фото: Національний університет «Запорізька політехніка»

З 2 по 5 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з академічного веслування серед дорослих. Вихованець запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» Максим Тіщенко виборов дві медалі на цих змаганнях.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Зокрема, золоту медаль в класі човнів «двійка розпашна без стернового» та срібну у класі «четвірка розпашна без стернового». Для спортсмена ці перемоги стали завершенням веслувального сезону.

Максима тренують Михайло Перепич, Юрій Рязанов і Павло Сухамейло. Він також є студентом Національного університету «Запорізька політехніка».

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version