У мережі з’явився короткометражний фільм про роботу бійців “Легіону Свобода Росії” — підрозділу Головного управління розвідки, який утримує рубежі на Оріхівському напрямку в Запорізькій області.
Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.
“Дорога смерті” — так назвали документальний фільм про українських розвідників із “Легіону Свобода Росії”, які протягом пів року стримували російські атаки в Запорізькій області.
Спецпідрозділ Головного управління розвідки України разом з іншими підрозділами оборони тримав позиції на Оріхівському напрямку. Попри чисельну перевагу росіян, безперервні штурми та постійний тиск, бійці не лише втримали лінію фронту, а й повернули частину втрачених позицій.
Кадр з фільму. Джерело: Головне управлінні розвідки МО України
За словами заступника командира з позивним “Цезар”, легіон за цей час не відступив ні на крок. У боях було знищено десятки одиниць техніки росіян, сотні окупантів — ліквідовано або виведено з ладу.
Кадр з фільму. Джерело: Головне управлінні розвідки МО України
Ключовим досягненням стало перетворення однієї з головних логістичних артерій окупантів поблизу селища Нестерянка на “мертву зону” — завдяки точній роботі безпілотників, артилерії та штурмових груп.
Подивитись як працює злагоджений бойовий механізм на Запорізькому напрямку можна за посиланням.
Читайте також:
- Власники згорілих квартир у Запоріжжі отримають виплати.
- У Запоріжжі заборонили надмірно шумний транспорт: що потрібно знати.
- “Таксі ЗСУ”: у Запоріжжі затримали переправників ухилянтів.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈