inform.zp.ua

Загинув військовий із Запорізької області Петро Лазорик

Загинув на фронті

Загинув на фронті

Житель села Августинівка Широківської громади Петро Іванович Лазорик загинув, виконуючи бойове завдання в лавах Збройних сил України.

Про це повідомили в Широківській територіальній громаді.

Петро Лазорик служив на передовій на Донецькому та Сумському напрямках. До повномасштабного вторгнення працював охоронцем. У вільний час захоплювався риболовлею, яка була для нього улюбленим захопленням на вихідні. 

“Його донька, пані Ангеліна, згадує, що він завжди допомагав сусідам і був майстром на всі руки — міг полагодити побутові речі, допомогти викопати колодязь”, – розповіли в громаді..

Фото: Широківська територіальна громада

Відомо, що чоловік добровільно став до лав оборонців після початку повномасштабної війни, переважно був саме «на нулі».

Раніше ми повідомляли, що у бою за свободу України загинув мешканець селища Балабине — Дмитро Сергійович Єркін.

Нагадаємо, підтверджено загибель ще одного військового з Запорізької області — Андрія Ігоровича Бережного, військовослужбовця з позивним «Барига».


Читайте також: 


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням


Exit mobile version