На Закарпатті прикордонники затримали 22-річного жителя Запорізької області, який намагався незаконно перетнути державний кордон із Румунією.
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Схему організував 43-річний житель села Глибокий Потік. Він пообіцяв доставити чоловіка до річки Тиса, звідки той мав перепливти кордон. Автівку з чоловіками зупинили біля села Великий Бичків.
Як з’ясували правоохоронці, передача грошей за послугу відбулася через 50-річну мешканку села Нижня Апша.
Під час обшуків вилучили готівку та інші речові докази. Організатора затримали. Йому інкримінують незаконне переправлення осіб через державний кордон — частина 3 статті 332 Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Читайте також:
Україна передала до МАГАТЕ фото- й відеодокази стрілянини на території Запорізької АЕС, де окупант хаотично відкрив вогонь з автомату.
У Запоріжжі планують демонтувати понад 200 тимчасових споруд, встановлених без дозволів або з порушенням закону.
23 червня на території кар’єру «Мокрянський кам’яний кар’єр №3» проводитимуть вибухові роботи.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈