Європейські дорогу будуються з українського казеїну: Запоріжжя теж вносить свою частку

Останніми роками спостерігається стрімкий ріст експорту казеїну з України до країн ЄС. Нашу державу навіть почали називати найпотужнішим виробником цієї продукції в Євросоюзі. Свою частку в казеїновий бізнес вносить і підприємство в Запорізькій області. Це відомий українцям виробник молочної продукції під назвою ТМ «Вільняночка» – Вільнянський молокозавод.

Журналісти inform.zp.ua зустрілися з Олегом Доценко – гендиректором підприємства і запитали: чому українським казеїном не будуєте українські дороги?

Якщо чесно, ми не знаємо, куди саме йде наш товар, – посміхається Олег. Ми поставляємо казеїн в Польшу, Німеччину, Францію. Нідерланди. Що з ним роблять іноземні партнери?… Це безліч варіантів. Казеїн справді додають до асфальту, але крім цього з нього роблять плати для телефонів та телевізорів.

Казеїн Вільнянського молокозаводу

Так виглядає казеїн


Що таке казеїн?

Казеїн – цю назву добре пам’ятає старше покоління. Бо її можна було прочитати на складі клею для шпалер. Казеїновий клей в асортименті є і зараз. Насправді, казеїн додають у все, що липне. Але це не тільки технічне, хімічне, косметичне використання. Зі звичайного казеїну роблять сечужний. І тоді він може додаватися в продукти харчування: ковбасу, цукерки, – пояснює директор.

Казеїн – це головний білковий компонент коров’ячого молока. 100% білок, – розповідає Олег Доценко. Молоко сепарується на дві частини: вершки і знежирене молоко. Останнє згущається і починається процес сушки.

Виробничі площі Вільнянського молокозаводу
Олег Доценко
Виробництво "Вільняночки"

Казеїн вважається технічною продукцією, тому його виробництво на Вільнянскому молокозаводі відбувається окремо від харчової продукції: масла, сирів.

Обладнання Вільнянського молокозаводу

Сучасне обладнання на молокозаводі в Запорізькй області

Будівля, де виробляється білковий компонент, має сучасне обладнання. Його закупили 5 років тому. Це промислові сепаратори, які дозволяють відокремити жири і білки. Процес відбувається в декілька етапів за спеціальних технічних умов. На виході завод видає високоякісний продукт.

Згущення білку потребує сушки. А це затратний процес. Тому виробництво казеїну взимку невигідне. Це дорого і важко. Повітря холодне і процес висушування дуже енергозатратний. До того ж літом маємо достатню кількість молока, а зимою вона падає..

Молоковози "Вільняночки"

Молоковози “Вільняночки”

Олег Доценко констатує, що з кожним роком фіксується дефіцит молока. Причина – скорочення поголів’я корів у населення. А саме молоко від людей складає 70% сировини на Вільнянському молокозаводі, і тільки 30% – господарського.

Для порівняння: влітку щодобово приймаємо близько 60 тон  молока, Зараз половину від цієї кількості. Сировини все менше і менше. Це сильно позначається на виробництві. Напевно, ви спостерігали на полицях супермаркетів все більше іноземних назв. Ми стаємо імпортозалежними.

Найсучасніші підходи до якості
Виробництво молочних продуктів
Молочні продукти

Олег Доценко показує сучасне обладнання і підкреслює, що, як експортер, цінує імідж і приділяє велику увагу переобладнанню заводу.  Підприємство з’явилось у Вільнянську ще в 50-х роках минулого століття. У 2004 році Олег разом з командою почав відновлювати завод і багато вкладав і вкладає в модернізацію. Так, наприклад, кілька років тому на молокозаводі встановлено німецьке обладнання – чиллер компанії STULZ.

Установка дозволяє економити до 20% електроенергії. На заводі її  купили, щоб збільшили виробництво і економити на системі охолодження.

Обладнання Вільнянського молокозаводу stulz

Прецизійний кондиціонер Stulz


Як почався експорт?

Вихід на зовнішні ринки Вільнянського молокозаводу почався 2015 року. Тоді у всіх українських виробників з’явилась можливість підтвердити свою якість сертифікатами європейського зразка і почати експорт в країни ЄС.

Ми пройшли всі необхідні процедури, акредитацію в Держспоживслужбі.  Була сертифікована сама продукція. Ми отримали декларацію виробника на можливість експорту товарів до Європейського Союзу. І з 2015 року ми стали експортерами. В Україні дуже мало переробляється казеїну, тому 100%  вільнянського виробництва йде закордон.

На сьогодні Вільнянським молокозаводом щорічно виробляється близько 160 тон цієї продукції. Серед основних конкурентів Білорусь та Нова Зеландія.

Весь казеїн з Вільнянська прямує до Європи

В історії України був рік, коли вітчизняні виробники казеїну обігнали навіть Нову Зеландію. 2017 року наша країна експортувала 7 тис. тонн цієї продукції, і таким чином вийшла на перше місце серед експортерів казеїну в країни ЄС.

Цьогоріч показники зменшились. Ковід-карантин, який переживають всі країни світу, зачепив і молочну продукцію. Річних звітів молокозаводів ще немає, але за підсумками першого півріччя фіксувалося скорочення експорту української «молочки» на чверть. Єдині, хто звітував про зростання, так це виробники казеїну. Україна в 2020 році заробила на ньому 35 млн доларів. Про це свідчать дані Державної митної служби.

Молочна продукція
Сири натурального копчення
Масло на полицях супермаркетів

«Вільняночка»: від експорту казеїну до експорту «молочки»

Почати поставки вільнянської молочної продукції закордон – це далекоглядні плани, але вони є давно, – зізнається Олег Доценко. 

Мета компанії – країни Євросоюзу. В ЄС можна експортувати молоко виключно екстра класу. Крім того, на заводі планують поставки до країн Сходу.

Зараз продукцію ТМ «Вільняночка» можна побачити на полицях магазинів Запоріжжя та області, у сусідніх містах: Дніпрі, Маріуполі. Щодня Вільнянський молокозавод виробляємо готової продукції більше 500 тон, близько 50 видів.

Ви не побачите на упаковка нашої продукції термін придатності в місяць. Ми надаємо перевагу короткотерміновим продуктам. Напевно, саме за високу якість нас і цінують покупці, – підкреслює Олег Доценко.