Главная » Политика » «Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області
«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області

«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області

Нам завжди було важко достукатися до влади. На місцях її представники часто жили окремо від людей. Ми просто обирали тих, кого нам «продавали». Політична партія «Слуга Народу» прагне кардинально змінити підхід до формування влади на місцях. Тому команда «Слуги Народу» в Запорізькій області запускає праймеріз, щоб відкрити можливість кожному долучитися до обрання активних, небайдужих людей, що стануть кандидатами на виборах. Праймеріз дають змогу представляти свої громади у владі людям, що мають нові, ефективні, відкриті підходи до роботи.

Про це заявили в запорізькому осередку політичної партії «Слуга Народу» під час запуску праймеріз 31 серпня.

У команді «Слуги Народу» наголошують на всеосяжності праймеріз від великих міст до маленьких селищ. Цього ж дня розпочався прийом перших заявок.

Як пояснили в осередку, праймеріз — внутрішні рейтингові змагання між претендентами в кандидати в депутати Запорізької міської та обласної рад і в кандидати на голів громад від політичної партії «Слуга Народу». Це — ефективний механізм повного та відкритого відбору кандидатів, які будуть представляти інтереси мешканців громад. Кожен зможе обирати або бути обраним представником громади в місцевій владі! Для цього відпрацьована система збору заявок претендентів та голосування за них.

Лідер запорізької обласної команди «Слуга Народу» Віталій Боговін відзначив, що серед жителів регіону є багато талановитих, ефективних професіоналів, готових до змін. Вони чекають саме якісних і реальних перетворень у своїх громадах. Вони готові втілювати в життя план розвитку, змінити нашу область.

«Саме тому партія «Слуга Народу» збирає команду на місцях із таких людей. Ми маємо повністю перезавантажити владу в громадах, яка зараз отримає ще більше повноважень. Тоді зможемо допомогти нашому президенту втілити ці плани та реалізувати Стратегії розвитку громад.

Я запрошую всіх небайдужих громадян узяти участь у праймеріз, реалізувати себе і допомогти поліпшити життя нашого дому. Для цього саме тут, у Прозорому офісі, під час праймеріз буде працювати наш мозковий центр. Відкриті дані будуть оброблятися у Прозорому офісі, публічно продемонстровані всім, хто візьме участь у праймеріз», сказав Віталій Боговін і додав: щоб у кожного був шанс виграти і втілити свої ідеї в життя разом із партією «Слуга Народу», праймеріз проводитимуться й онлайн, і офлайн.

«Будемо раді бачити вас. Кожен зможе!», — резюмував він.

У відеозверненні Віталій Тишечко, лідер запорізької міської команди політичної партії «Слуга Народу», наголосив, що зараз розпочинається активний етап боротьби за краще майбуття наших міст. І все в наших руках, кожен зможе:

«Бажаю всім наснаги і наполегливості. Попереду багато роботи! Перезавантаження влади в країні — це командна робота. Ми повинні допомогти президенту втілити починання на місцях. У всіх нас одна мета — створити зручні умови для життя в кожному місті та селі, забезпечити людей доступною медициною, якісними дорогами і гідними зарплатами.

Усе це можливо, коли кожен представник команди президента виконує свою роботу на всі 100%. А представники місцевої влади працюють у тандемі з президентом. Тоді навіть дрібні досягнення змінюють країну!».

Активний учасник команди «Слуга Народу» в Запорізькій області, який має поважну професію медика,  Кирило Нерянов  відзначив, що для змін на місцях потрібні небайдужі люди:

«Зараз у центрі запущені деякі трансформації медичної реформи. Її направляють у потрібне русло. Але і тут, на місцях, ми можемо провести дуже багато змін. Для цього нам потрібні люди в команді, які готові разом із нами реалізовувати ці зміни. Я впевнений, праймеріз — це саме той формат, який допоможе небайдужим жителям стати кандидатами від партії «Слуга Народу» і вирішувати проблеми, не тільки медичні».

Інна Пенчук, науковець, відзначила, що для кожного з нас країна починається зі свого будинку, вулиці, селища чи міста. На її думку, саме зараз ми можемо об’єднатися і зробити разом свою рідну землю кращою!

«Праймеріз — це можливість для кожної людини, яка відчуває в собі потенціал для змін, приєднатися до нашої команди. Зробимо це разом!».

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1