Мешканців Запоріжжя запрошують на хакатон з грошовими призами

9-12 квітня відбудеться The Global Hack — всесвітній онлайн-хакатон проти COVID-19. Він триватиме 48 годин без перерви!

Хакатон проти кризи має на меті — зібрати найкращі уми, менторів світового класу і талановиті команди, аби віднайти рішення проблем, спричинених пандемією COVID-19.

Подію організовують Accelerate Estonia, Garage48 та Guaana за підтримки Devpost і Європейської Комісії. Комісія надасть організаторам хакатону до 75 тисяч євро, що підуть на грошові призи командам-переможцям. Комісія також внесе свої пропозиції щодо проблем, з якими зіштовхується уряд у сферах стартапів, малого бізнесу та електронної охорони здоров’я, а також проведе тренінги із віднайдення ефективних рішень там, де вони потрібні.

Запрошуємо до участі експертів, вчених, технологічних ентузіастів, бізнес-лідерів, маркетингових експертів, дизайнерів та інноваторів! Подолаймо кризу разом!- звертається до мешканців Запоріжжя Представництво Європейського Союзу в Україні.

Зареєструватись як ментор ви можете з таким посиланням: bit.ly/3bD2sFK 

Нагадаємо, організація “Гараж 48” вже спіпрацювала з мешканцями регіону. В Запоріжжі проводили рекордний мейкатон. Тоді до редакції inform.zp.ua завітала Кадри Койвик – менеджерка проекту «Гараж 48».


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: