У Запоріжжі відбулася зустріч Тараса Тополі зі студентами, – фоторепортаж

19 лютого у Запорізькому національному  університеті  відбулася зустріч студентів із відомим музикантом, фронтменом популярного музичного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Співорганізатор студентського туру зустрічей з гуртом «Антитіла» U-Report – проект фонду UNISEF, який спрямований на безпосереднє спілкування з молоддю, вивчення думки щодо актуальних питань в Україні. 

Перша частина зустрічі належала «винуватцеві» події – глобальному молодіжному проекту U-Report. Для початку представник команди ознайомив студентів зі статистикою розвитку молодіжних організацій в нашій державі. Як виявилося, лише 6% молоді зацікавлені у тому, аби бути рушієм суспільним змін, впливати своєю думкою на ситуацію в державі.

U-Report – це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твіттер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань. Зареєструвавшись та беручи участь в такому анкетуванні, молодь може вносити свою вагому частку до суспільної думки в державі і стати рушієм нових змін.

Усі, хто підписались на U-Report, отримуватимуть опитування з 3-4-х питань щотижня. Потрібно лише сказати, що думаєш стосовно тієї чи іншої теми, – згідно з інформацією на сайті проекту. Усі SMS безкоштовні, також організація забезпечує анонімність в опитуваннях.

Після знайомства з проектом, зустріч плавно перейшла до другої частини – розмови із Тарасом Тополею, на яку так чекав переповнений студентами зал! Кожен охочий зміг поставити співаку будь-яке запитання. Загалом, розмовляли про найрізноманітніше: становище української музики, старт і подальший розвиток гурту «Антитіла», дитячі мрії Тараса, та плани на майбутнє популярного українського гурту.

Цікавила студентську молодь і волонтерська діяльність Тараса та його команди, зокрема, що саме стало поштовхом до дій.

На той момент, коли почалася війна на сході країни, «Антитіла» мали свою власну чітку позицію – ми стояли на позиції унітарної єдиної держави під жовто-блакитним прапором з українською мовою, українською музикою і в єдиному територіальному інформаційному просторі. Ми чітко розуміли, що у нас є певна аудиторія, певна кількість людей, які слухають нашу музику, підтримують нас і готові реагувати на наше звернення. Ми почали звертатися до людей з проханням допомогти зібрати необхідні речі для людей, які на сході під українським прапором боронять територіальну цілісність нашої країни. Ми розуміли, що кожна зібрана копійка рятує чиєсь життя, допомагає батьку, сину повернутися додому. А з U— report я познайомився через Дениса, саме він запропонував співробітництво. Коли ми робимо тур – намагаємося потрапити до університету і поспілкуватися зі студентами. Надіюсь, що після зустрічей все ж розказав щось цікаве на корисне, – зазначив Тарас.

Не обійшлося й без прихильників гурту «Антитіла». Як виявилося, ними стали наймолодші слухачі. Із піснею «Біла ворона» вони посіли перше місце на конкурсі. Це дуже зворушило Тараса Тополю, і він пообіцяв їм подарувати квитки на їх концерт та зробити сумісне фото на згадку.

На цій душевній миті «офіційна» частина довгоочікуваної для фанатів «Антитіл» зустрічі підійшла до завершення. Далі – автографи, фотосесії, інтерв’ю та інші небуденні буденності зіркового життя.

Автор – Вікторія Грибко


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: