Юні запоріжці покажуть свою творчість на конкурсі «Таланти міста Z»

20 лютого у Позашкільному навчальному закладі «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» (площа Запорізька,1) відбудеться міський конкурс – майстерня дитячої творчості «Таланти міста Z». Захід пройде з  13:30 до 17:00.

Конкурс проводиться з метою пошуку та підтримки дитячої обдарованості, популяризації творчих досягнень учнів закладів освіти міста, підвищення професійного рівня та творчої майстерності педагогів.

У 2020 році тематика робіт конкурсу – «Запоріжжя багатонаціональне». Організаторами конкурсу виступили департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості».

Конкурс проводиться за трьома номінаціями, а саме: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Фотомистецтво». В цьому році на конкурс представлено 350 робіт, які виконані в різних техніках: графіка, живопис, батик, вироби з тіста, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, художня фотографія тощо.

Це пейзажі, художні композиції, мальовничі куточки природи, вироби, що відображають національну культуру народів, що мешкають на території Запорізького краю, а також сувенірна продукція, яка популяризує наш край.

В програмі конкурсу – майстерні виставка творчих робіт, робота майстер – класів, церемонія нагородження переможців. Учні та вихованці, що беруть участь у конкурсі, стануть учасниками майстер-класів, які для них проведуть педагоги закладу.

Голова журі конкурсу – Прокоф’єв Євген Олександрович, член національної спілки художників України та міжнародної конфедерації «Художники без меж».

Запрошуємо всіх на конкурс «Таланти міста Z»!


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: